przemysław kaźmierczak

PAP

Ekstraklasa piłkarska - Przemysław Kaźmierczak w Górniku Łęczna

Przemysław Kaźmierczak przez najbliższy sezon będzie piłkarzem beniaminka ekstraklasy Górnika Łęczna. O podpisaniu kontraktu z zawodnikiem poinformował w niedzielę klub z Lubelszczyzny.

Przemysław Kaźmierczak: Trener dyskryminuje cudzoziemców. Odchodzę

- Nasz trener nie lubi obcokrajowców. Dla mnie, wszystko tutaj już jest skończone. Odchodzę z klubu - powiedział pomocnik Derby County, Przemysław Kaźmierczak.

Liga portugalska. Bramka Przemysława Kaźmierczaka

Przemysław Kaźmierczak strzelił w czwartej minucie bramkę z karnego dla Vitorii Setubal w zremisowanym 2:2 (1:1) spotkaniu z Rio Ave SC. To drugi gol Polaka w tym sezonie portugalskiej ekstraklasy piłkarskiej.

Przemysław Kaźmierczak wraca do Porto

27-letni Polak został wypożyczony do angielskiego drugoligowca na rok. Zagrał 27 meczów, strzelił dwa gole i dostał dwie żółte kartki. W ostatnich tygodniach często nie mieścił się nawet na ławce rezerwowych.Latem wróci do Porto, w którym występował już dwa sezony temu. U mistrzów Portugalii także n

Przemysław Kaźmierczak w FC Porto?

Reprezentacja Polski jest już w Azerbejdżanie, ale sensacyjne wieści na temat jednego z kadrowiczów napływają z przeciwnego krańca Europy. Mistrz Portugalii, triumfator Ligi Mistrzów sprzed trzech lat, FC Porto chce kupić Przemysława Kaźmierczaka! - pisze 'SuperExpress" "Kaz" w

Kaźmierczak zaproszony na mecz gwiazd Luisa Figo

Przemysław Kaźmierczak z Boavisty Porto został zaproszony do udziału w charytatywnym meczu, który organizuje gwiazdor Interu Mediolan Spotkanie rozegrane zostanie 9 czerwca na stadionie Sportingu Lizbona, którego Figo jest wychowankiem. Były piłkarz m.in. FC Barcelony, Realu Madryt i obecnie

Polscy piłkarze na zagranicznych boiskach

lidze greckiej na listę strzelców wpisał się Grzelak, uzyskując jedną z czterech bramek dla Skody Xanthi w wygranym 4:1 meczu ligowym z Levadiakosem. Natomiast Przemysław Kaźmierczak strzelił gola dla FC Porto w meczu pucharowym z Sertanense (4:0).Na uwagę zasługuje także debiut Grzegorza Rasiaka w

Porażka Grzelaka i Kaźmierczaka

Rafał Grzelak (Boavista Porto) grał 61 minut w spotkaniu z Beira Mar (0:1). Przemysław Kaźmierczak pauzował za kartki, Krzysztof Kazimierczak siedział na ławce rezerwowych (obaj Boavista). Porażka Grzelaka i Kaźmierczaka Rafał Grzelak (Boavista Porto) grał 61 minut w spotkaniu z Beira Mar (0:1

Kaźmierczak jednak w Benfice?

- My chcemy 1,5 mln euro, a Benfica jest skłonna zapłacić 1,4 mln - powiedział portugalskim mediom prezes Pogoni Szczecin Jan Miedziak - podał "Super Express". Gdzie zagra w przyszłym sezonie Przemysław Kaźmierczak? Pomocnik reprezentacji Polski w minionych rozgrywkach występował w

Kaźmierczak w FC Porto

Przemysław Kaźmierczak za 1,4 mln euro przechodzi do mistrza Portugalii. Reprezentant Polski podpisze trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy Jak dowiedziała się "Gazeta", w poniedziałek ustalono ostateczne szczegóły umowy między FC Porto a Pogonią Szczecin

Kaźmierczak strzelił dla Derby

Wichniarek uratował punkt Arminii »"Polak wypożyczony z FC Porto pokazał swoją klasę w 11 minut przed końcem spotkania, kiedy Norwich po golu Kennedy'ego na 1:2 dążyło do wyrównania" - relacjonuje na oficjalnej stronie klub Derby County. Kaźmierczak strzelił gola po zagraniu

Kaźmierczak w benefisie Luisa Figo

Przemysław Kaźmierczak, w ubiegłym sezonie piłkarz Boavisty Porto, zagrał w sobotnim meczu pokazowym drużyny Luisa Figo z "resztą świata". W obecności 14 tysięcy widzów w Lizbonie ekipa Figo wygrała 5:4, a dochód z meczu przeznaczony został na powołaną przez niego fundację. Bramki dla

Legia szuka po omacku. Kogo kupi wielki przegrany sezonu

Legia remisuje z GKS i traci szansę na puchary »- Już nie szukamy piłkarzy. Mamy wyselekcjonowaną grupę i negocjujemy z nimi warunki przyjścia do Legii - usłyszeliśmy ostatnio od szefów Legii. Pieniędzy na transfery ma podobno nie zabraknąć.Na pierwszy ogień poszedł Tshibamba, gorsza kopia cha

Gol Kaźmierczaka w Pucharze Portugalii

Dziewięciokrotny reprezentant Polski, który rozegrał cały mecz, wpisał się na listę strzelców w drugiej minucie doliczonego czasu gry w pierwszej połowie. To jego pierwszy gol w barwach FC Porto, którego zawodnikiem został w lecie zeszłego roku.

Ekstraklasa. Śląsk Wrocław podejmuje Legię

Gorzej idzie na razie Latynosowi sprowadzonemu do ataku przez Legię. Przed tygodniem Bruno Mezenga nie mógł wystąpić w derbach Warszawy, bo z Flamengo nie dotarł jego certyfikat. W poniedziałek, mimo kilku sytuacji, nie strzelił gola. Niewiele brakowało, a Mezenga zagrałby w przeciwnej drużynie, bo

Kaźmierczak: Chcę dokonać w Derby tego co Rasiak

Lewandowski mógł grać w Premier League »- Znam Grzegorza, ale nie rozmawiałem z nim o transferze - mówi Kaźmierczak lokalnej gazecie ,,Evening Telegraph" - Wiem jak popularny był tutaj. Zrobił bardzo wiele dla Derby i mam nadzieję, że będę w stanie dokonać tego samego - dodaje

Ekstraklasa piłkarska - Górnik Łęczna - Wisła 1:1

- Grzegorz Bonin, Lukas Bielak, Tomasz Nowak, Przemysław Kaźmierczak, Miroslav Bożok (90. Wojciech Kalinowski) - Paweł Buzała (55. Sebastian Szałachowski). Wisła Kraków: Michał Buchalik - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Dariusz Dudka, Maciej Sadlok - Łukasz Garguła (61. Emmanuel Sarki), Alan Uryga

Ekstraklasa piłkarska - Górnik Łęczna: pozostać w elicie

. Nowymi zawodnikami Górnika zostali natomiast latem napastnik Paweł Buzała (ostatnio Lechia Gdańsk), chorwacki bramkarz Silvio Rodic (Zagłębie Lubin), jego rodak obrońca Tomislav Bozic (Dukla Praga) oraz pomocnicy Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław) i Radosław Pruchnik (Arka Gdynia). Górnicy poszukują

Porażka Fabiańskiego, awans Kaźmierczaka

czasu gry zdobył z rzutu karnego Nathan Ellington. Cały mecz w Derby County rozegrał Przemysław Kaźmierczak.

Prezydent Poznania cofnął karę za wpis o papieżu "ch..."

porozumienia. Jednak niedawno, jak dowiedziała się "Wyborcza", taka ugoda została zawarta. Najważniejszy zapis: prezydent cofnął naganę, którą nałożył na Wójciak. Potwierdził nam to wczoraj szef wydziału kultury Robert Kaźmierczak. Nie chciał jednak mówić o szczegółach. - Podpisując ugodę

Puchar Portugalii dla Sportingu Lizbona

dogrywce na boisku pojawił się Przemysław Kaźmierczak. Nie zdołał jednak pomóc drużynie.

Smuda dla Sport.pl: Za tymi chłopakami wskoczę w ogień

nie ma w kadrze Patryka Małeckiego, Przemysława Kaźmierczaka, Ireneusza Jelenia i Michała Żewłakowa.- Za chłopakami, których teraz mam, wskoczę w ogień. Koniec i kropka - kończy selekcjoner, wierząc, że na Euro 2012 Polska przynajmniej wyjdzie z grupy.Wywiad z Franciszkiem Smudą w piątkowej "

Puchar Portugalii: Cuda w Fatimie

Polski piłkarz FC Porto Przemysław Kaźmierczak został zmieniony przez trenera Jesualdo Ferreiry już po pierwszej połowie.Z problemami awans wywalczyła Benfica Lizbona - po serii rzutów karnych pokonała Estrelę Amadora 5:4. Od 35. minuty spotkania stołeczny klub przegrywał 0:1, a dopiero w 90

(Nie) grali Polacy w Lidze Mistrzów

kadrą na mecz z Werderem (3:1)Przemysław Kaźmierczak (FC Porto) - poza kadrą na mecz z Besiktasem (1:0)

Ekstraklasa piłkarska - nowy sezon z wielką trójką

Patejuk, w Zawiszy - po zagranicznych wojażach - zagra Grzegorz Sandomierski, a do Górnika Łęczna trafił Przemysław Kaźmierczak. Ekstraklasa wzbogaciła się także o dwóch królów strzelców. Do Podbeskidzia po rocznych występach w Belgii wrócił Słowak Robert Demjan, najlepszy strzelec ekstraklasy w sezonie

Gol Grzegorza Rasiaka, Watford wygrywa

klub zajmuje 17. miejsce i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.W spotkaniu Southampton - Derby (1:1) 90 minut grał Marek Saganowski (Southampton), a Przemysław Kaźmierczak wszedł na cztery minuty przed końcem. Bartosz Białkowski (Southampton) siedział na ławce. Southampton z 38. punktami

El. Euro 2008: David Healy najskuteczniejszy

1 Łukasz Garguła - Przemysław Kaźmierczak - Wojciech Łobodziński - Dariusz Dudka

Kuszczak o finał Pucharu Ligi?

kontuzję kciuka. - Ale jest też argument za Anglikiem. To jego kolej. W tym sezonie, gdy van der Sara odpoczywa, Kuszczak i Foster grają na zmianę. A ostatnio występował Polak - mówi Mathieson.Niemal na pewno w pierwszej jedenastce Derby zagra Przemysław Kaźmierczak. 26-letni Polak w tym sezonie zagrał w

Ekstraklasa. Kwiecień Polonii z pięcioma zwycięstwami?

reprezentanta Polski Sadloka, czy dobrze spisującego się Adama Kokoszkę. Prawdopodobnie skorzysta z obu, a Sadlok - jak w reprezentacji - zostanie przesunięty na lewą stronę defensywy.Do tego dochodzą kontuzje dwóch ważnych piłkarzy Śląska - Przemysława Kaźmierczaka i Łukasza Gikiewicza. Tracąc Kaźmierczaka

Dwie asysty Grzelaka, Porto pokonane

barwach Boavisty, Przemysław Kaźmierczak. Polski rozgrywający zagrał 90. minut i został ukarany żółtą kartą. Porto zdobyło kontaktową bramkę w 72. minucie, kiedy Lucho Gonzalez wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Adriano. Od trzech minut gospodarze grali już w dziesięciu - w 69. minucie drugą

Ekstraklasa. Dla Jagiellonii wszystko jest możliwe

grupa zawodników, do których zaliczam się ja i Andrzej Niedzielan. Gramy w zespołach słabszych, które stwarzają mniej sytuacji. Trzecia grupa to ofensywni pomocnicy: Abdou Traore z Lechii i Przemysław Kaźmierczak ze Śląska. Sytuacja zrobiła się taka, że aby zostać najlepszym strzelcem, wystarczy

Śląskie. W sześciu okręgach do Sejmu zarejestrowanych 26 list

, Joanna Stępień, Jan Kaźmierczak i Rafał Marek. W okręgu 30, rybnickim, obejmującym Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory oraz powiaty mikołowski, raciborski, rybnicki i do późnego popołudnia zarejestrowano listy: PJN, PPP Sierpień 80 i PO. Na zarejestrowanych listach wyborczych - pierwsze miejsca na liście PJN

(Nie) Grali Polacy zagranicą

(Anderlecht) - 90 minut i żółta karta z Lokeren (0:0)Przemysław Kaźmierczak (Porto) - poza składem na mecz ze SportingiemEmmanuel Olisadebe (APOP Kinyras) - 90 minut i dwa gole z Olympiakosem Lefkossias (3:1)Radosław Matusiak (Heerenveen) - poza składem na mecz z De Graafschap (3:0)Łukasz Sosin (Anorthosis

106. urodziny mieszkanki Jankowa

dziecko języka niemieckiego. "Pani Franciszka jest prawdziwą ozdobą naszej gminy" - powiedział wójt gminy Przygodzice Przemysław Kaźmierczak, który w środę złożył sędziwej Jubilatce życzenia i wręczył jej upominek od władz samorządowych.

Oblany sprawdzian Polonii Warszawa

bramkę tuż przed końcem spotkania. Poprzednio we Wrocławiu ze Śląskiem gol Przemysława Kaźmierczaka odebrał im zwycięstwo, tym razem Frankowski zabrał jeden punkt. - Powtórka z rozrywki - mówił tuż po meczu rozeźlony Adrian Mierzejewski. - Mamy jakiś problem z koncentracją, jeśli nie potrafimy grać na

Kadra na Węgry: już bez Kuszczaka, Smolarka, Żurawskiego

(wszyscy Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Konrad Gołoś (Górnik Zabrze), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Tomasz Kiełbowicz (Legia). Napastnicy: Radosław Matusiak (SC

FC Porto, 20 listopada

karty z zawodnikami: 10 POR 145 - Helton10 POR 146 - Przemysław Kaźmierczak10 POR 147 - Marek Cech10 POR 148 - Ricardo Quaresma10 POR 149 - Lucho González10 POR 150 - Lisandro Lopez10 POR 151 - Jose Bosingwa10 POR 152 - Jorge Fucile10 POR 153 - Bruno Alves10 POR 154 - Raul Meireles10 POR 155

Ekstraklasa. Polonia Warszawa - Śląsk Wrócław 0:1. Wpadka Zielińskiego

pierwszą trójkę i do Warszawy przyjechał z wybrakowaną kadrą - bez Dariusza Sztylki, Przemysława Kaźmierczaka, Sebastiana Mili, Łukasza Gikiewicza. W pomocy debiutował Rok Elsner.Dlaczego poloniści nie wykorzystali okazji? Nie sposób wytłumaczyć ich presją i otwierającą się szansą na podium. Wytrzymali

Kujawy: tylko jeden wygra

Lista nr 3 Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 1 Sebastian Franciszek Filipek-Kaźmierczak 2 Błażej Jan Rusoń 3 Piotr

Golański: Napoli czy Porto?

Przemysław Kaźmierczak. - Opowiedział mi o niesamowitej konkurencji: trzech zawodników na każdą pozycję. O tym, że wydanie trzech milionów euro na gracza to dla Porto... pestka - mówi Golański. - Za tyle to oni kupują najtańszych zawodników. Zobaczymy, jak to się potoczy.Sprawa może mieć swoje zakończenie

Marciano Bruma gwiazdą? Zawalił najwięcej goli

w polu karnym przyjął Tadeusz Socha. Otoczyli go Noll i Marcin Budziński. Socha chciał strzelać, upadł, a sędzia Szymon Marciniak podyktował rzut karny. Ale popełnił błąd, bo faulu nie było. Przemysław Kaźmierczak wykorzystał karnego. Drugą bramkę też strzelił Kaźmierczak, po tym, jak wygrał

Jak (nie) grali Polacy w ligach zagranicznych

ANGLIATomasz Kuszczak (Manchester United) - wszedł w 32. minucie meczu z Chelsea (1:1)Łukasz Fabiański (Arsenal) - na ławce w meczu z Boltonem (3:1)Ebi Smolarek (Bolton) - 56 minut w meczu z Arsenalem (1:3)Jarosław Fojut (Bolton) - poza składem na mecz z Arsenalem (1:3)Przemysław Kaźmierczak (Derby

Kadrowicze Beenhakkera nie grają w swoich klubach

Smolarek (Bolton Wanderers) - poza kadrą na mecz ligowym z Fulham (1:2) Jarosław Fojut (Bolton Wanderers) - rezerwowy w meczu ligowym z Fulham (1:2) Przemysław Kaźmierczak (Derby County) - 46 minut w meczu ligowym z Sheffield United (2:1) Bartosz Białkowski (FC Southampton) - rezerwowy w meczu ligowym z

Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 39 - Poznań

adwokat, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość 5 Alexandrowicz Przemysław Józef historyk, Poznań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość 6 Jaroniec Aleksander Adam

Franciszek Smuda: Gdybym miał jedenastu idealnych graczy, niepotrzebne byłoby im żadne ustawienie

Przemysław Iwańczyk: Najpierw trudno było namówić pana na rozmowę, teraz słyszę w pana głosie gorycz i wielkie rozżalenie.Franciszek Smuda: U nas w piłce jest tak, że wszyscy są dla siebie kochani, kiedy ze sobą rozmawiają. Później jednak rozchodzą się w swoją stronę i rozpoczyna się "

Intensywny trening Polaków

składzie Artur Boruc, Michał Żewłakow, Maciej Żurawski, Marcin Wasilewski, Grzegorz Rasiak, Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński i Przemysław Kaźmierczak. Doskonałe wrażenie na zgromadzonych dziennikarzach zrobił również trening bramkarzy prowadzony przez Fransa Hoeka i Andrzeja Dawidziuka. Co ciekawe

Beenhakker powołał kadrę

), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Przemysław Kaźmierczak (Boavista FC), Rafał Murawski (Lech Poznań), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin) Napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Radosław Matusiak (US Palermo), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Marek Saganowski (Southampton FC), Mariusz Ujek (BOT

Polacy za granicą: gole Rasiaka, Sosina i Bykowskiego

(0:1)Jarosław Fojut (Bolton) - na ławce w meczu z Blackburn Rovers (1:2)Przemysław Kazimierczak (Bolton) - poza składem na mecz z Blackburn Rovers (1:2)FRANCJAIreneusz Jeleń (Auxerre) - 90 minut i asysta w meczu z Bordeaux (1:4)GRECJAMichał Żewłakow (Olympiakos) - 90 minut w meczu z Panathinaikosem

Płomień pokonał Politechnikę!

kolejkach nieoczekiwanie nie mieli na koncie zwycięstwa, ale zapowiadali że odkują się właśnie na Płomieniu. Wystarczyło popatrzeć na skład, by zobaczyć, że to przyjezdni są faworytami - Pavel Chudik, Radosław Rybak i Przemysław Michalczyk przed trzema laty byli kluczowymi zawodnikami mistrza Polski z

Ekstraklasa. Czy Legia może dogonić Wisłę? Słabi piłkarze, nie trener

Borysiuk nie robi spodziewanych postępów. Ostatnio w gronie kandydatów do gry w Legii pojawił się 27-letni Przemysław Kaźmierczak, któremu za pół roku kończy się umowa z Vitorią Setubal.Warszawskiej drużynie brakuje osobowości, piłkarzy z charakterem i autorytetem. Zawodników potrafiących indywidualną

Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 37 - Konin

13 Kaźmierczak Magdalena Agnieszka ekonomista, Konin, nie należy do partii politycznej 14 Michalak Jacek Jan monter RTV, Ksawerów, nie należy do partii politycznej

Dlaczego w kadrze nie ma Jelenia?

Wawrzyniak (Widzew Łódź), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków) Pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Przemysław Kaźmierczak (Boavista FC), Rafał Murawski

Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: Okręg nr 1 Legnica

ekonomistka, Wrocław, nie należy do partii politycznej 5 Moszczyński Przemysław technik mechanik, Bolesławiec, członek partii Ruch Palikota 6 Jokiel Grzegorz Marcin

(Nie) Grali Polacy w ligach zagranicznych

Przemysław Kaźmierczak (Porto) mecz z Leixoes w poniedziałek Rafał Grzelak (Boavista) zmieniony w 65 min meczu z Amadorą (0:0) Antoni Łukasiewicz (Leiria) poza składem na mecz z

Jak długo kaloryfery będą ciepłe?

najbliższe dni, musieliśmy przywrócić ogrzewanie - relacjonuje Grzegorz Kaźmierczak, członek zarządu PSM Winogrady. - Teraz, gdy noce są tak zimne, nawet nie myślimy o odłączaniu odpływu ciepła. Mury są jeszcze mało nagrzane, pada deszcz i wyłączenie ogrzewania mogłoby doprowadzić do pojawienia się grzyba

Ligowy debiut brazylijskiej Pogoni w Kielcach

szansę dostaną może dwaj Polacy: Rafał Grzelak i Przemysław Kaźmierczak (obaj przebywali w tym tygodniu w Anglii, ale nie znaleźli uznania w oczach menadżera drugoligowego Playmouth Argyle i nie podpiszą kontraktu z tym klubem). Jeśli jednak zrobi się cieplej, równie prawdopodobne jest, że w Kielcach

Radość z uniwersytetu może być krótka

kierunków z możliwością doktoryzowania. Zakłada też likwidację uniwersytetów przymiotnikowych, co zapowiedział wicepremier Przemysław Gosiewski podczas lipcowego spotkania Komitetu Honorowego na rzecz Utworzenia Uniwersytetu. I choć mówi się o obniżeniu kryteriów, to głosy płynące z Ministerstwa Nauki i

Cztery polskie gole w ligach zagranicznych

PORTUGALIA   Przemysław Kaźmierczak (Porto) poza kadrą na mecz ze Sportingiem Lizbona (1:0) ROSJA

Cztery polskie gole za granicą

kartka z Hamburgiem (3:0) Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld) - 68 minut i gol z Bayerem (2:1) Mariusz Kukiełka (Energie Cottbus) - 90 minut z Hannoverem (0:2) Dariusz Żuraw (Hannover) - wszedł w 86 minucie PORTUGALIA Rafał Grzelak (Boavista) - 61 minut z Beira Mar(0:1) Przemysław

Trener o Saganowskim: Mamy prawdziwego łowcę bramek

) - na ławce w meczu z Sunderlandem (0:0)Ebi Smolarek (28 lat, Bolton) - na ławce z West Hamem United (2:1)Przemysław Kaźmierczak (27 lat, Derby) - poza składem na mecz z Nottingham Forest (3:1)Grzegorz Rasiak (30 lat, Watford) - poza składem na mecz z Blackpool (2:0)Bartosz Białkowski (22 lata

Kiełbowicz, Kosowski i Brożek na Kazachstan

), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa) Pomocnicy: Radosław Sobolewski, Dariusz Dudka (obaj Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin

(Nie) grali Polacy w ligach zagranicznych

(1:1) PORTUGALIA Przemysław Kaźmierczak (Porto) na ławce z Leirą (3:0) Antoni Łukasiewicz (Leiria) zmieniony w 51 minucie z Porto (0:3

Grali kadrowicze Leo Beenhakkera

minut w meczu ligowym z Legią Warszawa (0:2)Przemysław Kaźmierczak (FC Porto) - jego klub w niedzielę wieczorem gra z Uniao Leirianapastnicy:Maciej Żurawski (Celtic Glasgow) - 20 minut w meczu ligowym z St. Mirren (5:1)Łukasz Piszczek (Hertha Berlin) - nie wystąpił w meczu ligowym z VfL Wolfsburg (2:1

Grali Polacy za granicą

asysta w meczu z Bochum (1:2) Łukasz Piszczek (Hertha Berlin) - wszedł w 77 min meczu ze Stuttgartem (3:1), zaliczył asystę PORTUGALIA Przemysław Kaźmierczak (Porto) - nie zagrał ze Sportingiem Braga (2:1) Rafał Grzelak (Boavista) - zmieniony w 60. min meczu z Uniao Leirią (0:0) Krzysztof

Beenhakker zaprasza na egzamin - dziś początek!

Przemysław Kaźmierczak, na 45 zasłużyli Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Piechna i Grzegorz Bonin, na 63 Maciej Scherfchen, na 90 Marcin Adamski. U Leo przypadek odrzucenia po zaledwie kilkudziesięciu minutach jest jeden - Artur Wichniarek. Ci, którzy jadą dziś do Niemiec, byli na zgrupowaniach w Turcji i na

Nowi posłowie w Sejmie VII kadencji

Kaźmierczak - 8 155Okręg kaliski:1. Sebastian Witczak2. Małgorzata Adamczak3. Maciej Orzechowski4. Wojciech Ziemniak5. Łukasz BorowiakOkręg katowicki:1. Tomasz Tomczykiewicz - 57 323 głosów2. Danuta Pietraszewska - 25 4963. Marek Plura - 22 7954. Elżbieta Pierzchała - 14 5575. Ewa Kołodziej - 14 1496. Marek

Wyniki wyborów. Lista posłów. Zobacz, kto wszedł do Sejmu

Oni będą rządzić dużymi miastami

(PO), Wiesław Suwalski (LiD), Karol Winiarski (Winiarski-KRS), Zygmunt Witkowski (LiD), Adam Wolski (LiD), Wiesław Wójcik (PiS), Przemysław Wydra (PiS), Wilhelm Zych (PO) Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult - Teraz najważniejszą sprawą jest przede wszystkim dokończenie prac nad budżetem

Łódź: Kto startuje do Rady Miejskiej

. Hołodok Andrzej 49, 4. Elert-Słupecka Jolanta 55, 5. Matczak Przemysław 29, 6. Słupecka Monika 23 KWW ŁPO Jerzego Kropiwnickiego: 1. Michalik Marek 46, 2. Kern Andrzej 69, 3. Jędrzejczak Andrzej 55, 4. Domagalski Jerzy 71, 5. Jagiełło Jędrzej 62, 6. Goszczyńska Ilona 38, 7. Muszyński Lucjan 63, 8

Szturm wiślaków na kadrę Beenhakkera

Apollonem (1:0) Hiszpania Ebi Smolarek (Racing Santander) - 82 minuty i gol w meczu z Valladolid (2:0) Niemcy Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg) - 53 minuty w meczu z Hansą Rostock (1:0) Portugalia Przemysław Kaźmierczak (Porto) - poza składem w meczu z Coimbrą (1:0) Rosja Mariusz Jop (FK

Szok w Zabrzu: Zahorski nowym odkryciem Beenhakkera?

Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Konrad Gołoś (Górnik Zabrze), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów

Piłka nożna to nie jest prosty biznes

przez dwa lata rządów Józefa Wojciechowskiego. Rok temu wydał 225 tys. euro na Césara Cortésa, 200 tys. na Tamása Kulcsára. Żadnego już w klubie nie ma. ŚLĄSK Wagonami ściąga niedoszłe gwiazdy polskiego futbolu. Sebastian Mila, Łukasz Madej, Przemysław

Globisz: Pod dobrymi skrzydłami

satysfakcję? Dlaczego miałbym czuć niedosyt? Czytałem wiele pytań, czasami złośliwych: "gdzie są ci mistrzowie Europy?", "gdzie tamci kandydaci na gwiazdy?". No to odpowiadam: Przemysław Kaźmierczak trafił do jednego z najlepszych zespołów Europy - FC Porto. Tomasz Kuszczak jest w

Jacka Bąka wyścig z czasem

Bronowicki. Istnieje też wariant z Mariuszem Lewandowskim w środku obrony - wówczas w roli defensywnego pomocnika zagrałby Przemysław Kaźmierczak. Dziś o 19.15 Leo Beenhakker spotka się z dziennikarzami, a zaraz później odbędzie się oficjalny trening kadry. - Przyjechaliśmy tu po trzy punkty, a nie po to

Cztery polskie gole w weekend

minuty i bramka w meczu ligowym z Hannover 96 (3:1) Francja Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) - rozgrywano finał Pucharu Francji, Auxerre odpadło we wcześniejszej fazie rozgrywek Portugalia Przemysław Kaźmierczak (Boavista Porto) - 90 minut w meczu ligowym z Bragą (0:1)Rafał Grzelak (Boavista Porto

Apel w obronie Jacka Kuronia podpisało już prawie 800 osób.

, Iwo Byczewski, Piotr Byszewski, Barbara Bzowska, Marek Bzowski, Tadeusz Cegielski, Marcin Celiński, Alina Chabior, Dariusz Chabior, Teresa Chachulska, Józef Chajn, Danuta Chajn, Michał Chajn, Aleksandra Chajn-Cichemska, Przemysław Charusta, Przemysław Charusta, Marek Chimiak, Jan Chimiak, Joanna

Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 6 Lublin

politycznej 17 Kaźmierczak Józef Tomasz elektryk, Lublin, członek partii SLD 18 Chudzik Robert Stanisław politolog, Wólka Cycowska, członek partii SLD

Przymiarki Wisły Kraków. Garguła zamiast Kaźmierczaka

klub, a nie oni sami. Wisła - pamiętając o niekończącym się serialu z Adamem Mandziarą w roli głównej - nie chciała się na to zgodzić. Wczoraj jeszcze próbowano wrócić do rozmów, ale Kaźmierczak spalił za sobą mosty, udzielając bardzo ostrych wypowiedzi w prasie na temat działaczy mistrzów Polski. - To

Warszawa: lista kandydatów na radnych

, Dudkowski Radosław, Nowacka Sylwia Magdalena, Rusinek-Rolska Karolina, Potempski Marek Rafał, Strzelczyk Paweł Andrzej Okręg 5 Starzyński Wojciech, Świderski Edmund Marceli, Buława Adam, Cichowicz- Major Marta, Masny Marcin Paweł, Wielowiejski Przemysław Aleksander, Figura Dariusz, Walikowski Piotr

Kaźmierczak przejdzie do Derby County

Piszczek strzelił trzy bramki dla Herthy »Klub doszedł już do porozumienia z piłkarzem. Transakcja zostanie sfinalizowana w przyszłym tygodniu. W barwach "Baranów" Kaźmierczak zadebiutuje w towarzyskim meczu z Rotherham. Szefowie klubu są bardzo zadowoleni z pozyskania 26

Ekstraklasa. Kto z ligi do kadry? Smudę ma olśnić Możdżeń

(Polonia) - Rzeźniczak (Legia), Wojtkowiak (Lech), Jodłowiec (Polonia), Sadlok (Polonia) - Małecki (Wisła), Kaźmierczak (Śląsk), Borysiuk (Legia), Możdżeń (Lech) - Kucharczyk (Legia) - Jankowski (Ruch). Andrzej Twarowski, Canal+: Sandomierski (Jagiellonia) - Rzeźniczak (Legia), Madera (Widzew), Jodłowiec

Okręg wrocławski, legnicko-jeleniogórski i wałbrzyski: kandydaci do Sejmu i Senatu

, 10. Tomasz Mijalski, 11. Andrzej Wojciech Dąbrowski, 12. Krystyna Podgórska, 13. Danuta Fertig, 14. Małgorzata Stanisława Parda, 15. Wojciech Zbigniew Olszewski, 16. Karol Kaźmierczak, 17. Edyta Korta, 18. Elżbieta Blicharska, 19. Jan Paprota, 20. Piotr Zieleziński, 21. Janusz Ryszard Harabasz, 22

"Adam Słomka sprzedawał fałszywe listy wyborcze"

, miała miejsce, było to bez wiedzy władz partii. - Nigdy nie działaliśmy niezgodnie z prawem - podkreśla. Wczoraj działacze KPN-u poinformowali, że Andrzej Kaźmierczak, były poseł tej partii, wyraził chęć towarzyszenia S. w celi. Chce, żeby jego także aresztowano. - Kodeks karny nie przewiduje takiej

Pomnik radnych na węźle

ufundować ten pomnik katowickim samorządowcom. Zresztą to chichot historii. W XIX wieku bytomscy rajcy nie chcieli u siebie kolei żelaznej, więc pociągi jeździły przez Zabrze oraz Katowice. I to te miejscowości zaczęły się szybko rozwijać - uśmiecha się rzecznik. Jan Kaźmierczak, przewodniczący rady

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj użytkowników

Przemysław Kaźmierczak

Przemysław Kaźmierczak (ur. 5 maja 1982 roku w Łęczycy) – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika, reprezentant Polski. Obecnie zawodnik Śląska Wrocław.Dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi (191 cm wzrostu i 79 kg wagi) piłkarz swoją karierę rozpoczynał w sezonie 1999/2000

Kaźmierczak

. 1950) – polski polityk Jerzy Kaźmierczak (ur. 1940) – polski polityk Józef Kaźmierczak (1884-1971) – polityk w PRL Przemysław Kaźmierczak (ur. 1982) – polski piłkarz Sebastian Filipek-Kaźmierczak (ur. 1969) – polski ekonomista Stanisław Kaźmierczak (ur. 1914), piłkarz

Poligon (czasopismo)

Sprzęt i technika Broń strzelecka Artyleria Muzea i kolekcje Fotoreportaż Redakcja Zbigniew Lalak - redaktor naczelny Marcin R. Kaźmierczak - redaktor graficzny Andrzej Kiński - członek redakcji Współpracownicy Jerzy Gruszczyński Tomasz Basarabowicz Krystian Piątkowski Robert Sawicki Tymoteusz

Międzynarodowy Festiwal Performance "Zamek Wyobraźni"

– Hamburg, Niemcy, Dziugas Katinas – Wilno, Litwa, Władysław Kaźmierczak – Kraków, Lise Kjaer – Warszawa, Piotr Krajewski – Wrocław, Paweł Kwaśniewski – Warszawa, Przemysław Kwiek – Łomianki, Linas Liandzbergis – Wilno, Litwa, Alastair MacLennan – Belfast

Tychy Press Photo

Wyborcza, dodatek katowicki, 22.01.2008 Rok 2009 pierwsza nagroda – nie przyznano druga nagroda – ex aequo Przemysław Strzelecki – za zdjęcie z cyklu "Beduini" (zrobione w mieście Dahab na półwyspie Synaj w Egipcie) druga nagroda – ex aequo Radosław Kaźmierczak

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

Przemysław Kaźmierczak (ur. 5 maja 1982 roku w Łęczycy) - polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika, reprezentant Polski. Obecnie zawodnik Vitórii Setúbal.Dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi (191 cm wzrostu i 79 kg wagi) piłkarz swoją karierę rozpoczynał w sezonie 1999/2000, występując w zespole ŁKS-u Łódź. W następnym roku przeniósł się do Piotrcovii Piotrków Tryb., powołany został