artur łata

Rozmawiał Marcin Rybak

Rozmowa z mecenasem Arturem Łatą, grającym rolę prokuratora w widowisku sądowym

Rozmowa z mecenasem Arturem Łatą, grającym rolę prokuratora w widowisku sądowym

Nowy program TVN "Sędzia Anna Maria Wesołowska" okazał się przebojem wiosenne j ramówki - każdy z odcinków emitowanych codziennie od poniedziałku do piątku gromadzi kilkumilionową widownię. To pierwszy w polskiej telewizji program w typu court show - zainscenizowanego widowiska sądowego. Rolę prokuratora gra w nim wrocławski adwokat Artur Łata.

Czy mały Aleks wróci do matki?

Wrocławski sąd okręgowy uznał, że roczny Aleks, uprowadzony przez ojca do Belgii, powinien wrócić do matki. Jednak o losach chłopca ostatecznie zadecyduje belgijski sąd. Ma na to kilka tygodni

Szef TVP przyznał miejską kasę współpracownikom. SONDAŻ

Szefem komisji konkursowej, która przydzielała miejskie pieniądze na produkcje filmowe związane z Lublinem, był Tomasz Rakowski, dyrektor TVP Lublin. Wśród sześciu projektów, które otrzymają dofinansowanie, pięć realizowanych jest przez współpracowników lubelskiej telewizji

Gmina zatrudnia strażnika miejskiego. Zadanie: ustawianie fotoradaru

Gmina zatrudnia strażnika miejskiego. Zadanie: ustawianie fotoradaru

Artur Gąsior, sekretarz Urzędu Gminy w Szczekocinach. Nie tak dawno w miejscu, gdzie zginęło już 19 osób, władze gminy ustawiły na próbę fotoradar. Efekt: w pół godziny zrobił zdjęcia 180 kierowcom łamiącym przepisy. Strażnik od ustawianiaWładze zdecydowały więc o powołaniu Straży Gminnej. Na razie

Sąd odroczył ekstradycję Ebiego

Sąd odroczył ekstradycję Ebiego

sąd okręgowy w Poznaniu rozpatrzy naszą apelację. Dziecko zostaje z matką, ale próbujemy też dogadać się z ojcem - mówi adwokat Anny Wijewskiej Artur Łata. Wczoraj matka deklarowała: - Zależy mi żeby mąż miał kontakt z dzieckiem, w domu rodziców czeka na niego pokój. On wie, że może przyjechać kiedy

Pora wstawać, grę zaczynać. Jaga rusza do boju

Pora wstawać, grę zaczynać. Jaga rusza do boju

do gry od pierwszej minuty (pozostałych pięciu może najwyżej posadzić na ławce). Niestety, kilku z nich musi zagrać na pozycjach, na których dawno lub nigdy nie grało. Jeśli brakuje obrońców, to dziury łata się pomocnikami; brakuje piłkarza na prawą stronę, przesunie się kogoś z lewej, a tam dostawi

Gorzów sprzedaje ziemię i łata deficyt

toalety do parków czy monitoring w przejściach podziemnych. Taki podział zaakceptował klub radnych PO oraz radni Forum dla Gorzowa. - Wątpliwość budzą wydatki na samochody - mówi Artur Radziński z Forum dla Gorzowa. Odmiennego zdania jest Stefan Sejwa, radny niezależny. - 4 mln zł na stadion to

Dziury w jezdniach znów straszą

Dziury w jezdniach znów straszą

topniejący śnieg dostaje się w pory asfaltu. W nocy, gdy temperatura spada, zamarzająca woda rozsadza asfalt. Początek roku przywitał nas atakiem zimy, ale suchej i wietrznej. Mimo to stare i wielokrotnie łatane nawierzchnie nie wytrzymują takiej pogody. - Uszkodziłem sobie koło na al. Boh. Warszawy przy

Samoloty nie latają. Pyrzowice tracą 150 tys. dziennie

Samoloty nie latają. Pyrzowice tracą 150 tys. dziennie

skończy. Ponieważ lotnisko zarabia na każdym przylatującym i odlatującym z Pyrzowic pasażerze 31 zł netto (opłaty pobierane są również za każdy samolot), straty powiększają się lawinowo.- Dziennie nasze przychody są mniejsze o 100-150 tys. zł - przyznaje Artur Tomasik, prezes Górnośląskiego Towarzystwa

Deszcz wstrzymał łatanie dziur

Plany drogowców były wielkie. Niestety do pracy wyjechała tylko poranna zmiana. Po południu rozpadało się i część dziur musi poczekać do soboty - Z dziur, które zgłosili czytelnicy "Gazety", będziemy naprawiać te na ul. Kolumba - mówił w piątek z samego rana Artur Kubacki z NCC Roads

Lista kandydatów do parlamentu w woj. zachodniopomorskim

Sulerzycki, przedsiębiorca, Grudziądz6. Ireneusz Stanisław Piecha, mechanik, Bieruń7. Janusz Mariusz Stelmach, mechanik, Katowice8. Andrzej Żarnowski, ślusarz, Katowice9. Aleksander Górski, ślusarz, Katowice10. Andrzej Antoni Łata, taksówkarz, WarszawaLPR (lista nr 3)1. Andrzej Robert Turczyn, 34, adwokat

Oceny Polaków: Polska przegrała przez Boruca

Reprezentacja Polski przegrała 1:2 ze Słowacją w Bratysławie. O porażce zadecydowały katastrofalne błędy Artura Boruca Słowacja - Polska 2:1. Katastrofa w minutę » Artur Boruc 1 - zawalił pierwszego gola, nic nie zrobił przy drugim. Kto widział mecz, ten wie, od następnego meczu

Ekstraklasa. Lech idzie na zakupy przed Ligą Mistrzów

Ekstraklasa. Lech idzie na zakupy przed Ligą Mistrzów

, że przeprowadzka z modernizowanego stadionu w Poznaniu do małego obiekt we Wronkach spowodowała spadek wpływów za bilety. Dziurę w budżecie Lech łatał także pieniędzmi od Rosjan, a zimą kupił jedynie Siergieja Kriwca. Tylko i aż, bo Białorusin okazał się idealnym wzmocnieniem ofensywy, która wiosną

Roboty drogowe bez przetargów dla żartu?

Roboty drogowe bez przetargów dla żartu?

dróg. Jednak sama Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przeznaczyła na ich utrzymanie ok. 347 mln zł. Z kolei remonty i konserwacja ulic w Warszawie pochłonęły - jak się dowiedzieliśmy w stołecznym Zarządzie Dróg Miejskich - blisko 60 mln zł. Dodatkowe 20 mln zł kosztowało w stolicy łatanie

407 nowych radnych warszawskich dzielnic

radnych. PO - 4: Michał Kaczyński (263), Waldemar Sobczyk (132), Maria Hanak (122), Krzysztof Łata (89) PiS - 4: Zbigniew Tymoszuk (243), Jadwiga Cegielska (210), Barbara Burtniak (163), Mirosław Sierzpowski (157) Nasze Miasto - 4: Stanisław Kowalczuk (236), Jakub Melak (226), Leszek Korneluk

Kogo martwi słońce w styczniu

Kogo martwi słońce w styczniu

W setkach tysięcy złotych liczą straty właściciele wyciągów narciarskich. Wszystkiemu winna łagodna zima. O dziwo, firma, która ma odśnieżać rzeszowskie ulice, nie zarobi dużo mniej. Za samą gotowość do pracy weźmie ponad 400 tys. zł Artur Gębski, szef szkółki narciarskiej, ten sezon na pewno

Moja droga dziurawa

Moja droga dziurawa

Drogowcy nie nadążają z łataniem dziur, które każdego dnia pojawiają się na rzeszowskich ulicach. Dlatego trudno traktować poważnie zapewnienia urzędników, że do końca marca wszystkie dziury w mieście będą załatane Małe, duże, płytkie, głębokie... Dziur nie trzeba specjalnie szukać, ponieważ są

Ulica Kruczka spowodowała burzę

, temat podchwyciły media ogólnopolskie. Z jednej strony chcemy podnosić prestiż naszego miasta, a z drugiej dzięki takim decyzjom znów do Rzeszowa przylgnie łata miasta "czerwonego". Liczę, że rada miasta zweryfikuje tę pochopnie podjętą decyzję - mówi Szlachta. Historyk Marek Wójcik sprawę

Co boli Piechotę przed drugą turą wyborów?

Co boli Piechotę przed drugą turą wyborów?

- ogłosiłem swój start w wyborach na prezydenta Szczecina. (...) Uczestniczyłem w setkach spotkań i debat. Wiem, co jest najważniejsze". Piechota nie mówi o łataniu dziurawych szczecińskich ulic czy o poprawie jakości szkół. Jego program stoi na pięciu filarach: gospodarce, idei miasta nad wodą

Problemy mieszkańców ul. Księżycowej

Problemy mieszkańców ul. Księżycowej

dotarły sygnały o złym stanie tej drogi. Ekipy zajmujące się bieżącym utrzymaniem dróg już likwidują dziury na Księżycowej - zapewnia Ireneusz Kochanowicz, dyrektor MZDiZ. Łatanie dziur jest jednak sposobem doraźnym, za kilka tygodni znów zaczną one doskwierać kierowcom. - Niczego innego przy takiej

Kiedy remont Podkarpackiej?

Podkarpackiej, nawet tych drobniejszych, na które zwraca uwagę nasz czytelnik? - Dużych inwestycji na razie tam nie będzie. Nie mają sensu jeśli droga być kompleksowo naprawiana. Wykonamy drobne prace, wyrównanie chodnika, czy łatanie dziur. Także do nas dotarły sygnały dotyczące Podkarpackiej i na początku

Raport "Z gorącej linii"

Raport "Z gorącej linii"

rozwiązać, o pozostałe będziemy nadal walczyć Najczęściej zgłaszanymi przez czytelników problemami są dziurawe nawierzchnie niektórych rzeszowskich ulic. O ile niewielkie dziury łatane są na bieżąco - np. na ul. Stojałowskiego dzień po naszej publikacji nierówności zniknęły, o tyle problem jest z

Drogowcy łatają, a czytelnicy znajdują kolejne dziury

Coraz większy odzew na naszą akcję poszukiwania dziur w ulicach - Rano analizowaliśmy spis dziur, który zamieściliście w "Gazecie" - mówi Artur Kubacki, który codziennie robi spis, w które rejony miasta ma wysłać ekipy z asfaltem. Na razie drogowcy pracują na dwie zmiany i roboty

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj użytkowników

Sąd rodzinny (serial telewizyjny)

Magdalena Grześkowiak adwokat adwokat Artur Łata prokurator adwokat Paweł Sobczak prokurator adwokat

Sędzia Anna Maria Wesołowska

, która gra w serialu samą siebie. Nazwisko Zawód w serialu Rzeczywisty zawód Anna Wesołowska sędzia sędzia Artur Łata prokurator adwokat Robert Bińczak prokurator prokurator Paweł Panek prokurator oraz adwokat adwokat Paweł Sobczak prokurator adwokat Andrzej Mękal adwokat adwokat Rafał Zawalski

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Polanowie

. Bronisław Kozłowski (1957-1959), ks. Edmund Łata (1959-1961), ks. Czesław Lachowicz (1961-1962), ks. Witold Stroiński (1962-1964), ks. Kazimierz Piechota (1964-1966), ks. Piotr Orłowski (1966-1967), ks. Romuald Łabiński (1967-1969), ks. Gerard Tchórzko (1969), ks. Jan Strzelecki (1969), ks. Gerard Nünberg

Chór Miasta Szydłowca "Gaudium Canti"

Klepaczewska ? dyrygent, aranżer, akompaniator Dorota Kłosowska ? alt Lucjan Krzysiek ? tenor Rozalia Kucper ? I sopran Teodor Kurzępa ? bas Elżbieta Łata ? I sopran Mariola Mamla ? alt Piotr Niewadzisz ? tenor, solista Dorota Nikodym-Wismont ? alt Jarosław Nowak ? tenor Pelagia Małgorzata Nowak ? II sopran

Sonda (program telewizyjny)

", "Olej", "Siła", "Silentum universi", "Kolor", "Ubranko na miarę" i "Promień nadziei".27 marca 2010 roku na antenie TVP Info w programie "Tv nostalgia" wyemitowano fragmenty następujących odcinków Sondy: "Skóra", "Salmed '82 - Płuco", "Łata", "Siła", "Okrągła tajemnica", "Z nędzy do pieniędzy", "Test" cz

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.